אודותינו

חברת פל-אח קמינים הוקמה בשנת 2004 ע"י יוסי פלח.

החברה מייבאת קמינים מהמותגים המובילים בענף- המיוצרים בצרפת, הולנד, איטליה וקנדה.

החברה שמה לה כדגל ומטרה להוביל חדשנות ולייבא את  קדמת הטכנולוגיה והאיכות בענף הקמינים העולמי.

אשי צוות של פלאח קמינים בפעולה

לחברה קיימת גלריית קמינים הנמצאת בגבעת זמארין היפיפייה שבזכרון יעקב (בצמוד ליקב כרמל), בה תוכלו להתרשם מהמגוון הרחב של הקמינים והמוצרים שאנו מייבאים ומשווקים, ולהכיר את האנשים שיחממו לכם את הבית.

זמינות-החברה מחזיקה במלאי גדול ומגוון של קמינים,  וכן במלאי ארובות באיכות הטובה ביותר המיובאות עצמאית מצרפת כל אלה מאפשרים לתהליך מרכישת הקמין ועד להתקנתו בביתכם להיות המהיר והנוח ביותר

הכשרות-יוסי בעל הסמכת טכנאי גז רמה 1, כמו כן שאר הצוות בעלי תעודות תחזוקאי גז החתומות ע"י מכון התקנים הישראלי. בנוסף  הכשרות רבות בסוגי הקמינים השונים בארץ ובחו"ל.

מקוריות ויחודיות-מסגריה המנוהלת ע"י שמעון פלח כבר יותר מ-30 שנים גם היא חלק מהעסק. המתכון המעולה של יצירתיות, ראש פתוח ויכולת מקצועית הגשים להרבה מלקוחותינו את הפרויקט המיוחד שלהם, גם אתם יכולים. 

לא תצטרכו להתרוצץ יותר בין אנשי מכירות לבין מתקינים וטכנאים למיניהם, אנו נלווה אתכם בכל אחד מהשלבים, מרגע הייעוץ והקנייה, תכנון המיקום, דרך ההכנות בזמן הבנייה, התקנת הקמין, הדרכה ותפעול הקמין. כמובן שירותי אחזקה וטיפולים נדרשים בעתיד – אצלנו הכל נמצא תחת קורת גג אחת

עסק הוקם
קמינים נמכרו
מקומות בארץ
לקוחות מרוצים
"חברה שלא רק מחממת לנו את הבית כי אם את הלב. מגיעים בזמן, עושים את עבודתם בצורה המקצועית ונהדרת וכל זאת תוך חיוך, אדיבות ושירותיות. לכל מי שמחפש לקבל את הטוב ביותר, מומלץ בחום!"
קרן תאייר אלנקב
"צוות מקסים ומקצועי. תודה רבה לכם... על היחס האנושי וכמובן על הקמין המושלם לביתנו שעכשיו בהחלט ממש חםםםם"
גלית רוזי
באנו אליכם כדי לרכוש אח עצים שיחמם אותנו בחורף ואותנו חיממתם בחום האנושי שבכם, בסבלנות, מקצועיות ועם תחושת אמינות שהייתה גם היום, יום התקנת התנור בביתנו. בשקט, במדוייק, בניקיון וללא פשרות על שום פרט. זאת בפירוש קנייה טובה וכיפית ונשאר לנו לקוות שיבוא על כולנו חורף גשום וקר.... תודה.
יעל גמליאל דורי
Previous slide
Next slide